• Slideheader0
 • Slideheader1
 • Slideheader10
 • Slideheader11
 • Slideheader12
 • Slideheader13
 • Slideheader14
 • Slideheader15
 • Slideheader16
 • Slideheader17
 • Slideheader18
 • Slideheader19
 • Slideheader2
 • Slideheader20
 • Slideheader21
 • Slideheader22
 • Slideheader23
 • Slideheader24
 • Slideheader25
 • Slideheader26
 • Slideheader27
 • Slideheader28
 • Slideheader29
 • Slideheader3
 • Slideheader30
 • Slideheader31
 • Slideheader4
 • Slideheader5
 • Slideheader6
 • Slideheader7
 • Slideheader8
 • Slideheader9
 • Slideheader32
 • Slideheader33
Kijkt u er ook naar uit, naar onze volgende gezellige Schokkerdag? Onze Volendamse ambassadeurs en hun dames hebben een prachtig programma voor de Schokkerdag 2019 in Volendam samengesteld. Het programma presenteren we u graag hieronder. Inmiddels hebben we bijna het maximaal aantal deelnemers bereikt, dus wacht niet te lang met aanmelden! We leggen overigens een reservelijst aan voor eventuele open plekken vanwege afvallers. 

Tot het begin van de middag verblijven we in het St. Jozefgebouw. Daar vindt een spetterende klederdrachtshow plaats. Daarna wordt hier een maaltijd uitgeserveerd. Na het eten starten er drie wandeltochten door Volendam. Iedere wandeltocht heeft een eigen onderwerp, zie verderop. En als afsluiting is er een muzikaal optreden van Jaap Corn & The Feather Men, drie heren Veerman van Schokker afkomst.
 
Dankzij de sponsors TANDHEELKUNDIG CENTRUM VOLENDAM en MARINA CLINIC – u kent ze wel van de advertenties in ons blad - kunnen we de deelnameprijs voor de Schokkerdag beperken tot slechts € 35 per persoon.
 
Volendam verkennen
U kunt kiezen uit de volgende wandelroutes (elk tussen 1600 en 1800 meter, duur 2 uur):
 
Rood: route Volendams Museum.
Via een fraai stukje oud Volendam lopen we naar het Volendams Museum. Na dit bezoek nemen we een kopje koffie of thee met iets lekkers in restaurant de AMVO, tegenover het museum. Met rolstoel of rollator neemt u de  helling aan de achterkant. De hele route is geschikt voor gebruikers van rolstoel of rollator.

Blauw: route Hotel Spaander.
We bezoeken het befaamde Hotel Spaander, waar over de geschiedenis en over de schilderijen van dit bijzondere hotel wordt verteld. Tijdens het verhaal kunt u genieten van een kopje koffie of thee met iets lekkers erbij. Na afloop lopen we via een fraai stukje oud-Volendam weer terug naar het St. Jozefgebouw.

Groen: route Stolphoevekerk.
We lopen naar de houten protestantse kerk in het hartje van oud Volendam, die nu een monument is. Hier houdt Tom van der Woude uit Edam een voordracht over voormalig pastoor Doorenweerd van Schokland. Dan lopen we via een fraai stuk oud-Volendam naar restaurant d’Oude Helling, waar we een kopje koffie of thee met iets lekkers erbij geserveerd krijgen. Vervolgens lopen we terug naar het St. Jozefgebouw.
 
Eten en drinken
U  krijgt twee  consumptiemunten voor een drankje in het St. Jozefgebouw, plus een consumptiemunt voor een kopje koffie of thee met iets lekkers erbij tijdens de wandeltocht (of  voor hen die niet meewandelen, in het St. Jozefgebouw). Bij binnenkomst krijgt u daarnaast al een kopje koffie/thee met een plakje cake en daarna nog een tweede kopje koffie/thee. Voor de warme maaltijd kunt u kiezen voor twee stokjes kipsaté met patat en mayonaise, of het Volendams visgerecht: rodekoolstamppot met gestoofde scholrolletjes en “Butter en Eek” botersaus. Op de tafels zullen schaaltjes salade neergezet worden. Voor de terugreis krijgt u een zakje met drie broodjes mee.
 
Vervoer
Voor mensen uit de omgeving Vollenhove – Kampen – Lelystad bieden we comfortabel vervoer per touringcar  naar Volendam en terug. Opstappen kan bij De Burght in Vollenhove (7.30 uur), achter het NS station in IJsselmuiden/Kampen (8.00 uur) en bij de Carpoolplaats/Mc Donalds aan het Larsplein 10 te Lelystad (8.45 uur). Inmiddels hebben we al zoveel inschrijvingen dat de bus vol zit en u zich hiervoor niet meer kunt opgeven.
In Volendam is het dan nog 10 minuten lopen over de mooie boulevard, maar bent u minder goed ter been dan brengen we u verder per auto. Dit kunt u nog in de bus aan ons doorgeven.

Er is voldoende gratis parkeerruimte aan de Parallelweg, op 10 minuten lopen over de mooie boulevard naar het St. Jozefgebouw. Mocht u mensen in de auto hebben die deze afstand niet kunnen of willen lopen, dan kunt u eerst die personen uit laten stappen bij het St. Jozefgebouw en dan parkeren. Bij de toegangskaarten krijgt u ook een routebeschrijving.
 
Hoe kunt u zich opgeven voor de Schokkerdag 2019?
Bij uw opgave voor deze bijzonder interessante Schokkerdag moeten we meer van u weten dan gebruikelijk. Zo moet u vooraf kiezen tussen de drie wandelroutes en tussen de twee opties voor de warme maaltijd. We willen graag de namen zo goed mogelijk op de badges zetten. En u kunt kiezen voor het busvervoer.
Dat kan allemaal gemakkelijk op deze website, en wel hier:

schokkervereniging.nl/schokkerdag2019

U mag de antwoorden ook e-mailen aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., of op een briefje schrijven en sturen naar: Jos Komen, Olsterweg 1-D, 7431 EH Diepenveen. Lukt u dit allemaal niet, zet dan in de omschrijving van uw betaling naast ‘Schokkerdag’ en uw lidnummer en/of postcode + huisnummer ook uw telefoonnummer. Dan bellen wij u voor de benodigde gegevens.
 
Vraag 1: de namen van de deelnemers, zoals deze vermeld moeten worden op de naambadge, en de woonplaats. Tevens vermeldt u achter de naam de kleur van de wandeltocht welke uw 1ste voorkeur heeft en welke de 2de voorkeur heeft (dus rood, blauw of groen). En als iemand niet wil wandelen, vermeldt u: niet.
1 – naam:                    woonplaats:                            1ste: ……. 2de: ….
2 – naam:                    woonplaats:                            1ste: …….. 2de: …
Als u meerdere personen wilt opgeven, kunt u deze als 3de etc. personen opgeven.
Vraag 2
: hoeveel van deze mensen willen het Volendams visgerecht eten? Aantal……..
En hoeveel personen kiezen voor de kipsaté? Aantal ………
 
U maakt dan per deelnemer € 35 euro over, op IBAN nummer NL24INGB0002200615 t.n.v. Schokkervereniging. Vermeld bij omschrijving: Schokkerdag – lidnummer of uw postcode+huisnummer en – alleen als u de antwoorden niet online invult; of per e-mail of post opstuurt - uw telefoonnummer om teruggebeld te worden.

De uiterste inschrijfdatum is 9 augustus 2019, dit is ook de datum om eventueel uw inschrijving kosteloos te herroepen. De organisatie heeft een maximum aantal deelnemers vastgesteld. Deelname aan de Schokkerdag gaat  op volgorde van datum van binnenkomst van uw betaling op onze bankrekening. We proberen de indeling van de wandelgroepen zo goed mogelijk volgens uw voorkeur te doen, maar moeten daar misschien van afwijken.
De organisatie is dit jaar in handen van onze Volendammer ambassadeurs Jan en Geer Schilder, Peter en Rina Veerman en van ondergetekenden.

Namens het bestuur, 
Jos en Ine Komen. 

CookiesAccept

Deze website maakt gebruik van cookies.

Leer meer

Ik begrijp het!
Cookiewet: regels en richtlijnen
Websites moeten bezoekers informeren als zij cookies willen plaatsen. De bezoeker moet daarvoor toestemming geven. Dat geldt alleen voor cookies die surfgedrag bijhouden.

De regels voor cookies staan in de Telecommunicatiewet.

Functionele cookies uitgezonderd
Websites hebben geen toestemming nodig voor cookies die nodig zijn om een dienst of webshop te laten functioneren. Dit zijn bijvoorbeeld bestanden die bijhouden wat er in een winkelwagentje zit.

Versoepeling voor analytische cookies
Op dit moment moeten websites ook voor analytische cookies toestemming vragen. De minister van Economische Zaken wil het verplicht vragen van toestemming voor analytische cookies afschaffen.

Websites gebruiken analytische cookies om bezoekersaantallen bij te houden. Ze hebben nauwelijks gevolgen voor de privacy. Wel zorgen ze vaak voor ongewenste pop-ups waarin om toestemming wordt gevraagd.

Door de geplande versoepeling hoeft een website alleen om toestemming te vragen als dit ook echt nodig is om de privacy te beschermen. Dat kan ook bij analytische cookies in sommige gevallen nodig zijn. Bijvoorbeeld als de verzamelde statistische gegevens ook worden gebruikt voor het opbouwen van bezoekersprofielen.

Tracking cookies: altijd toestemming vereist
Bij het plaatsen van zogenaamde ‘tracking cookies’ moet een website de bezoeker altijd informeren en toestemming vragen. Tracking cookies worden gebruikt om individueel surfgedrag bij te houden en om profielen op te stellen. Dat heeft grotere gevolgen voor de bescherming van privacy. Naast de Telecomwet is ook de Wet bescherming persoonsgegevens op deze cookies van toepassing.