• Slideheader0
 • Slideheader1
 • Slideheader10
 • Slideheader11
 • Slideheader12
 • Slideheader13
 • Slideheader14
 • Slideheader15
 • Slideheader16
 • Slideheader17
 • Slideheader18
 • Slideheader19
 • Slideheader2
 • Slideheader20
 • Slideheader21
 • Slideheader22
 • Slideheader23
 • Slideheader24
 • Slideheader25
 • Slideheader26
 • Slideheader27
 • Slideheader28
 • Slideheader29
 • Slideheader3
 • Slideheader30
 • Slideheader31
 • Slideheader4
 • Slideheader5
 • Slideheader6
 • Slideheader7
 • Slideheader8
 • Slideheader9
 • Slideheader32
 • Slideheader33
In dit nummer treft u van Bruno klappe het artikel Bekkenelen en ellepijpen aan, over de ontmoeting van schrijver Fred Thomas met professor De Froe in 1955, weer een opgraving.
Vervolgens het tweede deel van Wim Veer over hygiëne en sanitair: 'Dood, vuil en bederf'.
In 'De fotogalerij' wordt Eerde, Willem van (1872-1927) beschreven. Van de hand van Bruno Klappe is ook het zesde deel in de reeks 'De zee geeft, de zee neemt (6)', met onder meer het verhaal over twee Vollenhoofse vissers die worden beloond voor hun heldhaftige redding van twee schippers op de rede van Schokland in 1820. 
Wie nieuwsgierig is naar  De onechte kinderen van Lijsje Jans Zoet leze het verhaal over vijf bladzijden in dit nummer dat - ondanks de ruimte die dit keer nodig is voor de 'officiële' stukken rond de algemene ledenvergadering - weer bol staat van de historie van Schokland.
Ook aan de huidige 'Schokkers' is aandacht besteed, in de vorm van een interview met 'Jan van Tine', Vollenhovenaar Kwakman, Jan (1944) die zich o.a. druk bezig houdt met de visserij als cultureel erfgoed.