• Slideheader0
 • Slideheader1
 • Slideheader10
 • Slideheader11
 • Slideheader12
 • Slideheader13
 • Slideheader14
 • Slideheader15
 • Slideheader16
 • Slideheader17
 • Slideheader18
 • Slideheader19
 • Slideheader2
 • Slideheader20
 • Slideheader21
 • Slideheader22
 • Slideheader23
 • Slideheader24
 • Slideheader25
 • Slideheader26
 • Slideheader27
 • Slideheader28
 • Slideheader29
 • Slideheader3
 • Slideheader30
 • Slideheader31
 • Slideheader4
 • Slideheader5
 • Slideheader6
 • Slideheader7
 • Slideheader8
 • Slideheader9
 • Slideheader32
 • Slideheader33
Bruno Klappe en Wim Veer hebben opnieuw een aantal interessante historische artikelen geschreven. Het eerste gaat over Keesie Sul en de veldwachter (1939). Verder een artikel over Ansjovis, een klein visje met een grote staat van dienst. Een vondst op internet leidde tot het artikel Une femme de l'îlot de Schokland (1855), over een schilderij in een museum in Zuid-Frankrijk.

Frank Rijckaert  schreef over de  Mogelijke verwantschap tussen “Ouwe Boertje” Klappe en koning Willem III, het artikel Kwartierstaten van Schokker nazaten en maakte als voorbeeld de Kwartierstaat van Bruno Klappe (1951-). Bruno zelf schreef er een korte toelichting bij.

In de fotogalerij Schokker nazaat 
Evert Ouderling (1894-1918).
Bruno Klappe behandelt opnieuw enkele Oude advertenties (3) met wetenswaardige zaken.


Verder in dit nummer de uitnodiging voor de Schokkerdag 2016: 3 september met een beschrijving van de boottocht en de aanlegplaats. Een oproep van de penningmeester voor het betalen van de contributie met duidelijke vermeldingen zodat het geen zoekplaatje wordt, en de veranderingen in het ledenbestand.
Van de secretaris het 
Jaarverslag 2015, en van de voorzitter een kort verslag van een bijeenkomst over de toekomst van Schokland: de Veldacademie.